top of page
DSC00051.jpg
DSC08735-Edit_edited.jpg

Martina Lagová, DiS.

realitní makléř

prodej, key account management, klientský servis

Telefon:

+420 777 007 712

Email:

IČ: (plátce DPH)

02201011

Od roku 1998 se Martina profesionálně věnuje prodeji nemovitostí, přičemž pro kariéru realitní makléřky se rozhodla ihned po ukončení studia na Vyšší odborné škole. Vystudovala jako diplomovaná specialistka s veřejnosprávně - justičním zaměřením. Orientuje se ve stavebním řádu, ale také dbá na veřejný prospěch, a to ve všem co dělá. Důkazem jsou v poslední době i její charitativní aktivity.

 

Martina je řádným členem ARK a jejím etický kodexem se skutečně řídí. Povinné profesní pojištění a úschova financí formou advokátní, notářské či bankovní úschovy byla standardní součástí její práce, a to ještě dříve, než platil nový realitní zákon. ​

 

V posledních letech se stále více specializuje na developerské projekty. Podílela se jako exkluzivní prodejce na projektech úspěšného ateliéru RAW architektů Doc. Ing. arch. Ivana Wahly a Doc. Ing. arch. Tomáše Rusína, které realizovala společnost DOMOPLAN. Mezi nejvýznamnější stavby patří například projekty Rezidence Kopečná či Rezidence Kadetka, bytový dům DOMINO, a horské apartmány FILIPOVICE oceněné na realitním kongresu architekty, odbornou porotou a veřejnosti jako projekt roku 2018.

 

Byla obohacena o spolupráci s dalšími významnými osobnostmi jako například architekt Zdeněk Fránek, Ing.arch. František Šmédek (Palác Kobližná), Ing.arch. Zdeněk Jánský nebo Ing.arch. Martin Habina.

 

Velkou devizou byla pro Martinu možnost pracovně se podílet na projektu Sky Barrandov pod záštitou paní architektky Evy Jiřičné. Tato žena se stala jejím profesním vzorem.

DSC03855_edited.jpg

Dominik Tyl, MBA

jednatel

prodej, oceňování, tech. podpora

Telefon:

+420 736 124 954

Email:

IČ: (plátce DPH)

76567044

Dominik se živí prodejem nemovitostí již 13 let. Nejdříve sbíral zkušenosti jako makléř v rozrůstající se kladenské realitce, v níž zastupoval také post manažera brněnské pobočky. Po náhlém odchodu všech jeho kolegů z firmy se Dominik rozhodl v roce 2014 spolupráci v realitní kanceláři ukončit a podnikat na vlastní pěst. V živnosti pokračuje celou dobu bez přerušení. V roce 2015 zakládá spol. Servio s vizí stát se stabilním a důvěryhodným partnerem v oblasti zprostředkování prodeje nemovitostí. Dnes má za sebou prodaných stovky nemovitostí a také se věnuje dlouhodobým i krátkodobým pronájmům pro své stálé klienty.

 

Milníkem v jeho kariéře se stala obchodní spolupráce s Martinou Lagovou. Dostal se tak k příležitosti více využít svůj potenciál. Přesto, že každý podniká a ručí samostatně svým jménem, Dominik je pravá ruka Martiny a tvoří s ní skvělý tandem, který se navzájem doplňuje. ​

 

Mezi některé z jeho úspěchů patří například prodej jednotek a větších pozemků skupiny IMPERA, podílení se na zprostředkování prodeje v oceněném projektu Apartmány Filipovice od společnosti DOMOPLAN a další spolupráce v developerských projektech na českém realitním trhu. ​

 

Mimo jiné se Dominik také věnuje posudkům tržních cen, správě a managementu bytů na Airbnb a Booking.com a tvorbě projektových realitních webů.

V roce 2023 se stal úspěšným absolventem programu MBA - Oceňování nemovitostí a developerské projekty na VŠE v Praze.

Libuše Lagová

Finanční poradkyně

projektové financování, hypotéky kupujících

Telefon:

+420 777 007 714

Email:

bottom of page